Kankanın Av Rehberi, genç delikanlıların yüreğini hoplatan, orta yaşlı erkeklere mutluluk göz yaşları döktüren ve ihtiyar bir adamı gülümseten o güzel yaratıklara, memelere ithaf edilmiştir.

“Biriyle bir yıl sohbet etseniz, onun hakkında bir saatlik taktik oyunuyla öğrenebileceğiniz kadar bilgi edinemezsiniz.”
-PLATO

KANKANIN AV REHBERİ NEDİR?

Kankanın Av Rehberi, ısrarlı avcıların faydalanabileceği kadar çok sayıda taktik sağlar. Bu sayfalarda, benim hatun tavlamak ve iş pişirmek için kullandığım veya kullanmayı umduğum her türlü alavere dalavere, katakulli, üçkağıt, kumpas, ketenpere, strateji ve dümen bulunur. Şimdi bu zevk hazinesini, sadece hayır olsun diye, kullanımı kolay bir rehber halinde size sunulmuştur.

Bu koleksiyonda sosyal becerileriniz ne kadar zayıf olursa olsun her türden kadını cezbedecek 75’i aşkın entrika bulunur. Hepsinden önemlisi, taktiklerin çoğu tecrübe ve hazırlık gerektirmez veya çok az hazırlık yeterlidir, o yüzden hemen başlamak için neredeyse her şeye sahipsiniz. Taktiklerin yaklaşık %83’ü için birkaç yüz metre alüminyum folyo gerekecektir. Bu nedenle işe koyulmadan önce yakınlardaki büyük bir marketten veya toptancıdan bol miktarda almanız iyi olur.

Bugün piyasada pek çok tavlama programı varken Kankanın Av Rehberi’ni (Playbook) diğerlerinden ayıran şeyin ne olduğunu merak edebilirsiniz. Birincisi, bu programı ben hazırladığım için müthiş olacağından emin olabilirsiniz.. İkincisi, bir yolcu uçağını fazla fazla dolduracak sayıda fıstıkla yattım. (Hatta bazılarıyla uçakta yaptım, na’ber?) ve bunu başarmak için sadece bir kez sürme çekmem ve komik bir şapka takmam gerekti. Bunu hatun 1983’ten beri komada olduğu ve Boy George ayağına yatarak kolayca amacıma ulaşabileceğim için yaptım.

Sonuncusu ve en önemlisi, diğer baştan çıkarma yöntemleri, dikkatlerini çekeceğim derken kadınlara hakaret ettiğiniz ‘toplumsal dinamikleri’ öğütler. Ben bu yaklaşımı hem aşağılayıcı hem de saldırgan buluyorum. Kankanın Av Rehberi kadınları değersizleştirmek yerine, seksi piliçleri sizinle yatmak için kandırmanızı sağlayacak derin, olumlu ve kişisel gelişime odaklanır.

KANKANIN AV REHBERİ (PLAYBOOK) NASIL İŞLER?

Bu kitaptaki taktikler, bilimsel yollarla dişileri bir yabancıyla sevişmeyi düşünecek kadar heyecanlandıracak şekilde ayarlanmıştır. Bu strateji yaygın kanıya ters düşer, zira erkekler binlerce yıldır kadınların gelişi güzel cinsellikle ilgilenmediğini düşünegeldi. Bize kadınların cinsel dürtülerinin yerini çocuk yapma, akşam yemeği hazırlama ve dünyanın en şık çantasını bulma dürtülerinin aldığı söylendi. Ama son bulgular kadınların cinsellikten de, en az Christian Dior’un timsah derisi beyaz zarf çantasını %30 indirimli bulmak kadar keyif aldığını gösteriyor.
Şimdi bilim sayesinde kadınların cinsel eşlerinde ne aradığı konusunda kafamız daha net. Yıllar süren derinlemesine (epeyce derinlemesine) araştırmalardan sonra kadınların dört temel etken karşısında tahrik olduğunu keşfettim:

  1. Para
  2. Ün
  3. Hassasiyet
  4. Duygusal ve manevi tatmin

Elbette dört numarayı derhal bir kenara atıyoruz. Bir kadını duygusal anlamda tatmin ederek baştan çıkarmak zordur, vakit alır ve işin doğrusu karşılığını alamazsınız.

Kankanın Av Rehberi (Playbook) bu yüzden, sizi bu üç özellikten birkaçına veya hepsine birden sahip olan birine dönüştürmeye odaklanmıştır. Neden değişmeniz gerektiğini merak ediyorsanız bir düşünün: bir kadının sizin gibi bir ezikle mi, yoksa sualtı bombalarını etkisiz hale getiren, yetimhanede büyümüş biriyle mi yatması daha olasıdır? Bilim konuşuyor burada.

Bütün bu bilgiler ışığında hazırlanmış, kadınların gözünde gelmiş geçmiş en çekici erkek olabilecek kişinin bir eskizini aşağıda bulabilirsiniz.

Merak etmeyin, Kankanın Av Rehberi asla bu mal herif gibi giyinmenizi istemeyecek. Bir itfaiyeci veya futbolcu gibi giyinmeniz istenecek ama hiçbir zaman ikisi aynı anda istenmeyecek.

KANKANIN AV REHBERİ NASIL KULLANILIR?

Kankanın Av Rehberi’nin sayfalarını karıştırırken her taktiğin kolay takip edilebilecek bir tarif şeklinde sunulduğunu göreceksiniz. Yani sizin gibi sersemlerin bile zafere ulaşma ihtimali var.
Taktik başlığını takiben aşağıdaki kısa başvuru bilgilerini içeren bir profil tablosu bulacaksınız.

Başarı oranı- Taktiğin amacına ulaşması ihtimali
Hedef- Bu taktikle ele geçirilmesi hedeflenen hatun tipi
Gerekenler- Av malzemeleri ve sergileyeceğiniz yetenekler için gerekenler
Hazırlık süresi- Taktik için harcayacağınız zaman
Olumsuz yanları- Uygulanan taktiğin, “fena halde başarısızlığa uğrayabilme” ihtimali dışındaki potansiyel olumsuzluklar

Profil tablosunun ardından her taktiğin numaralanmış adımları gelir. Hiç yoldan sapmadan kelimesi kelimesine uygulamanız yeterli ve ardından sevişeceksiniz. Belki.

Hemen bir sayfa açıp rastgele seçeceğiniz hatunlar üzerinde bu taktikleri denemeden önce üç şeyi iyice düşünmelisiniz.

1. MEKAN. MEKAN. MEKAN

Çoğu taktik yakınınızdaki bir barda veya bir partide uygulanabilir olsa da başlangıç aşamasında taktikleri başka yerde denemenizi öneririm. Bir taktiği yabancı bir ortamda test etmek sizin duygusal ve fiziksel yaralar almanızı, hatta Allah korusun, kankalarınızın beceriksizliğinizi kafanıza kakmasını engeller.

2. ÇILGIN AV MALZEMELERİ

Taktiklerden bazıları evde el altında bulamayacağınız kostümler ve aksesuarlar gerektirebilir. O yüzden yakınlardaki bir organizasyon şirketi veya kostüm dükkanı sahibiyle dostluk kurmak iyi olabilir. İyisine denk gelirseniz, derhal geri götürmek şartıyla malları ucuza veya bedavaya denemenize izin verecektir. İyi niyetinizin ve minnettarlığınızın bir göstergesi olarak kostüme zarar vermemek için büyük özen gösterin. Az önce yatmaya kandırdığınız bir kızın penceresinden çıkarken bile. Bunu dürüstlük derler.

3. BECERİ SEVİYESİ

Taktiklerin bazıları için önemli ölçüde çaba gerekirken bazıları için buna hiç gerek yoktur. Michael Jordan veya Suudi Prens gibi. Kankanın Av Rehberi’ndeki taktikler kolaydan zora doğru sıralanmıştır. O yüzden bebek yapma yolunda tıpkı bebekler gibi adım adım ilerleyebilirsiniz. Bunun sebebi güvenliktir. Yeterince tecrübe edinmeden Kara Mayını Üstadı gibi ileri seviyede bir taktiği uygulamaya kalkarsanız, sevişme ihtimalini ciddi şekilde tehlikeye sokabilirsiniz. İşe koyulmadan önce beceri seviyenizi belirlemek çok önemlidir. O yüzden bu kitaba, BÇBY Testi’ni, yani Baştan Çıkarma Becerisi Yatkınlık Testi eklenmiştir.

BÇBY TESTİ

(BAŞTAN ÇIKARMA BECERİSİ YATKINLIK TESTİ)

Aşağıdaki beş soruyu cevaplayın ve avcılık seviyenizi belirlemek için gizli çözüm anahtarını kullanın.

1. Bir hatuna söyleyeceğiniz ilk şey ne olur?
a. ‘Ben Müthişim’
b. ‘Merhaba. Nasılsın?’
c. ‘Hassssss!’
2. Dışarı çıkarken genellikle ne giyersiniz?
a.Takım elbise. Bu da soru mu?
b.Yakalı bir penye, marka kot, zarif ayakkabılar. Öyle çok şık bir şey değil canım.
c.Cips lekeli kot, sandalet, komik ve iğneleyici slogan basılmış bir t-shirt.
 
3. Evinize bir kadın geliyor. Ne yaparsınız?
a. Dün geceden kalan hatunu derhal uzaklaştırırsınız.
b. Çarçabuk ortalığı toparlar, pornoları saklarsınız.
c. Anne ve babanızdan ‘Yasak Bölge’ tabelasına cidden saygı göstermelerini istersiniz.
4.Kaç kadınla birlikte oldunuz?
a. Rica ederim.
b. Söylemesem daha iyi.
c. Bir milyon olmuştur.

5. Yukarıdaki resimde siz büyük ihtimalle…
a. O güzel hatunla muhabbettesiniz.
b. Kankalarınızla oturmuş hangi hanımlara, ne şekilde yaklaşacağınızı tartışıyorsunuz. Bu süreç son içki servisine, boynunuz bükük, yüzünüz asık eve dönene kadar devam edecek.
c. Yoksunuz. Biraderlerinizle dışarı çıkacaktınız. Ama Kore’deki bin gençle World of Warcraft oyununa daldınız. Üstelik sunucu çökmemiş olsaydı, sadece özel bir kılıçla o dangalağı yenebilirdiniz.

KANKANIN AV REHBERİ’NİN TARİHÇESİ

Takdim ettiğimiz bu taktik kolleksiyonu Barney Stinson’ın eşi bulunmaz zekasının bir ürünü olmakla birlikte, kesinlikle yeni bir çalışma değildir. Kadınları baştan çıkaracak entrikalar geliştirmek tarihin doğuşundan önce bile erkeğin en önemli meşguliyetlerinden biri olmuştur. Bunun kanıtları tarih öncesi mağara resimlerinde görülür.

Mağara adamları omuzlarında arkadaşlarından biriyle, Urk’la dönerlerdi. Hararetli el kol hareketleriyle, avın ne kadar tehlikeli geçtiğini, Urk’un nasıl da büyük bir cesaretle kama dişli kaplanın veya mamutun veya dinozorun veya öyle bir şeyin üzirene atladığını anlatırlardı. Avı, hikayeyi inandırıcı kılmak için kömür ve aşı boyası kullanarak mağara duvarlarına resmettiler.

Urk o gece kankaları sayesinde mağaradaki en dişe dokunur hatunları götürürken, diğerleri ertesi gün kimin kahraman olacağını (Urk bir hafta kahraman olamayacaktı) belirlemek üzere taş, taş, taş oyunu oynarlardı. Erkekler bir sonraki avda çabucak bir hayvan öldürür, sonra günün geri kalanını avlanma sahnesini nasıl canlandıracaklarını prova ederek ve hangi mağara hatunlarının giyinik halde daha güzel görüneceğini tartışarak geçirirlerdi. Bütün gün avla uğraştıkları mitini yaratmak mağara adamlarına iki açıdan faydalı olmuştu; erkeklerden biri kolayca hatun düşürüyordu ve diğerleri de bütün gün toplayıcılık yapmaktan ve dırdır çekmekten kurtuluyorlardı.

Avın kahramanı taktiği, Ateşi Ben Keşfettim taktiği kadar eski olsa da, kitaptaki en eski numara değildir aslında. En eski numara, Seni Seviyorum’dur. Elbette konuşma dili geliştirilmeden önce bu daha da karmaşık bir taktikti.

Ne şaşırtıcıdır ki, bundan sonraki taktikleri kayda alma çabası, keşişlerin hayatları boyunca oturup baştan çıkarma senaryoları yazdığı 13. yüzyıla kadar beklemiştir. Bu koleksiyonlara aydınlık el yazmaları denir. Ne acı ki, bütün el yazmaları öfkeli bir rahibe güruhu tarafından yok edilmiştir.

Ama Barney, neden keşişler bekarlık yemini etmişken bütün hayatlarını kadınlarla yatmak için entrikalar yazmakla geçirsin ki?

Bence kendi sorunun cevabını kendin verdin, okuyucu.

BARNAKDİS

Diz çökün, gençler.

Hep birlikte bu vazife için yola koyulmadan önce Kankanın Av Rehberi’nin sadece bir rehber olduğunu unutmayın. Sizi, her taktiğe kendi kişiliğinizi ve yaratıcılığınızı katmanız için yüreklendiriyorum. Bir zamanlar bir bilgenin dediği gibi önemli  olan varacağımız hedef değil yapacağınız yolculuktur. Kabul edersiniz ki, bu örnekte hedef yolculuktan çok daha ağır basıyor ama bu, süreçten de keyif almaya çalışmayacağınız anlamına gelmiyor.

Maceranız sürerken kendi taktiklerinizi geliştirmek isteğine kapılabilirsiniz. Bence bunu mutlaka yapın ve barneysblog.com’a gönderin. Birbirlerinden bir şeyler öğrenen ve birbirlerinin tecrübeleriyle gelişen bir topluluk olmalıyız. Sevişmek için yeni bir yöntem bulursanız inanın ki bunu öğrenmeyi çok isterim. Ve kesinlikle çalıp, yine Barney Stinson adıyla çıkacak Kankanın Av Rehberi 2′de kendime mal etmem.

Son bir notum daha var. Maceranız sırasında kendinizi batağa saplanmış hissedebilirsiniz, hiçbir taktik işe yaramıyor gibi gelebilir ve birden Kankanın Av Rehberi’ni okumadan önceki değersiz birey olduğunuzu düşünmeye başlayabilirsiniz. Dert etmeyin, benim kadar müthiş olmasanız da kurtuluşunuzun bir sonraki taktikte olduğunu bilin, içiniz rahat etsin. Kankanın Av Rehberi’nin güzelliği buradan gelir; her sayfasında bir kızı sizinle yatmaya kandırabileceğiniz umudunu taşır. Tabi son sayfadaysanız haliniz yaman. O zaman ben yeni kitabı yazana kadar bekleyeceksiniz.

-BARNEY STINSON

YASAL UYARI

Kankanın Av Rehberi’nde bulunan her taktik sizi hatun tavlamak için en avantajlı konuma getirecek olsa da yayıncı bunu garanti etmez. Eskilerin dediği gibi, yapamayınca okur, neylesin yazar?

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.