KANKALAR HATUNLARDAN ÖNCE GELİR

İki erkek arasındaki bağ, bir erkekle kadın arasındaki bağdan çok daha güçlüdür, ne de olsa erkekler kadınlardan daha güçlüdür. Bilim öyle diyor.

Biliyor muydunuz?

1. maddenin kökeni, ta Genesis’e dayanır. Hayır, Peter Gabriel veya Phil Collins pop üçlüsünden değil, İncil’deki Yaratılış’tan bahsediyorum. Ölü Deniz yazmalarının keşfi, Kanka Kanununun en eski ihlallerini de gün yüzüne çıkarmıştır.

BARNABAS İNCİLİ 1:1

İhtiyaç duyduğum her şey o bahçede bulunuyordu. Meyve, su, arkadaşlık. Ama bir gün, Adem çıplak bir hatuna, Havva’ya yanaşı ve incir yaprağını istedi. Böylece Adem, Havva’yı tanımak için bir elma ağacının arkasına geçti ve derbi maçına, hem de kapalı tribünden bileti olan kankası Phil’i ortada bıraktı. Uzun lafın kısası, insanoğlu cenneti kaybettiğinin bilincine vardı.

BİR KANKA, DİĞER KANKALARI DA YAPTIĞI SÜRECE APTAL BİR ŞEY YAPMA HAKKINA SAHİPTİR

Not: Butch Cassidy o kulübeden tek başına çıkıp mermi yağdırmaya başlasaydı, insanlar ona ‘Yapma dostum’ derdi. Sadece tek bir İspanyol, bir grup kızgın boğanın önünde koşmaya karar verseydi, insanlar ona ‘Yapma dostum’ derdi. Tommy Lee, Mötley Crüe’nin zamanında göz kalemi kullansaydı, insanlar ona ‘Yapma Bayan’ derdi. Aptal davranabilme yetkisi, kankalara sahip olmanın başlıca nedenlerindendir.

KANKANIN ALDIĞI KÖPEĞİN BOYU EN AZ DİZ HİZASINDA OLMALIDIR.

Sonuç: Kankanın finoya, profesyonel bir güreşçi veya bir Steve McQueen filmi karakterinin adını vermesi bu maddenin bağlayıcılığını ortadan kaldırmaz.

 

SPOR İLGİSİNİ ÇEKSE DE ÇEKMESE DE BİR KANKA SPORLA İLGİLENİR

 

BİR KANKA, KANKA KANUNU’NUN VARLIĞINI BİR KADINA ASLA AÇIKLAYAMAZ. BU KUTSAL BELGE HİÇBİR SEBEPLE BİR HATUNLA PAYLAŞILAMAZ. EVET, HATTA O SEBEP İÇİN BİLE…

Not: Sevgili okuyucu, eğer bir kadınsanız öncelikle özür dilerim, bu belgede bu kadar çok matematik olması gibi bir niyetim yoktu.

İkincisi, bu belgeye olduğundan fazla anlam yüklemeyin. Sadece geniş bir kitleyi eğlendirmek için, basmakalıp cinsiyet farklılıklarının prizmasından bakılarak yazılmış hayal ürünü bir metindir. Bazen sahiden başka gezegenlere aitmişiz gibi geliyor yani! Kimse bu belgedeki terbiyesizce kurallara inanmaz veya uygulamaya kalkmaz* Bu arada, onlar ne güzel çizmelermiş öyle…

* Şşşşttt… arkadaşlar! Bunu sona ekledim çünkü hepimiz biliyoruz ki, yukarıdakileri sadece hatunlara yaranmak için yazdım. Kanka Kanunu bir kurgu ürünü değildir.

 

SPOR SALONUNUN SOYUNMA ODASINDA DİĞER KANKALARIN ÖNÜNDE TAMAMEN SOYUNMAK ZORUNDA KALAN BİR KANKA FAZLA OYALANMAMALIDIR

Sonuç: Bir kanka, soyunma odasında tamamen soyunduğunda diğer tüm kankalar ortada sıra dışı bir şey yokmuş gibi davranır ve hemen gözlerini kaçırırlar. Tereddüte düştüğünüzde şu lafı hatırlayın: ‘Yere havlu düşerse, başını yere eğ!’

 

BİR KANKA DÜZ VİTES KULLANAMADIĞINI KAZA YAPTIKTAN SONRA BİLE ASLA KABUL ETMEMELİDİR.

 

BİR KANKA BİR DİĞERİNE ASLA KARTPOSTAL GÖNDERMEZ

Kankalar arasında, elektronik postanın kolaylığı ve resmiyeti aracılığıyla ifade edilemeyecek bir duygu yoktur. Aşağıda her türlü Kankadurum halinde kullanılabilecek, sizi bir kart alma zahmeti ve masrafına sokmadan mesajınızı kısaca iletecek birkaç e-posta örneği bulabilirsiniz.

Her türlü kankadurum için e-postalar

Sempati

——————-

Alıcı : Kanka

Gönderen : Kanka

Konu : Ahbap

________________________________

Üzgünüm, kanka.

Tebrikler

——————-

Alıcı : Kanka

Gönderen : Kanka

Konu : Kankam benim!

________________________________

Aferin kankam!

Geçmiş Olsun

——————-

Alıcı : Kanka

Gönderen : Kanka

Konu : Kanka…

________________________________

Pes etme kanka.

İyi ki doğdun

——————-

Alıcı : Kanka

Gönderen : Kanka

Konu : Ahbap

________________________________

İçkiler benden kanka.

Seni düşünüyorum

——————-

Alıcı : Uygulanamaz

Gönderen : Uygulanamaz

Konu : Uygulanamaz

________________________________

Uygulanamaz.

 

BİR KANKA HASTALIK VEYA KAZA SONUCU VÜCUDUNUN BİR PARÇASINI KAYBETTİĞİNDE, KANKALARI ONA “ÇAK BİR ÜÇLÜK” VEYA “İŞİ BIRAKINCA MAL MÜLK EKSİLİYORMUŞ” GİBİ TATSIZ ESPRİLER YAPMAMALIDIR. ONA HALA “BEŞLİK ÇAKMAK” DENİR VE O KANKANIN MALI MÜLKÜ DE YERİNDEDİR. MECAZİ ANLAMDA TABİİ.

 

KANKALAR TATLILARINI PAYLAŞMAZ.

 

KANKA, HATUN SEPETLEMEYE ÇALIŞAN KANKASINA YARDIM İÇİN İŞGÜCÜ BIRAKIR.

Bir kankanın hatun sepetlemeye çalışırken kafasının karışıp yolunu şaşırması normaldir. Hatuna diğer kız arkadaşlarıyla yatmak istediğini sakince açıklarken nedense asabileşmesinden, hatta şiddete başvurmasından endişe etmiştir. İşte kankanın kankasına da tam o anda elini sallasa ellisine çarpacağını, ayrılığın çok zararı olmayacağını, üzülmeyeceğini ve vaktini boşa harcamış olmayacağını hatırlatması gerekir.

EK KANKALIK: YEDİ YADA DAHA AZ KELİMEYLE HATUN NASIL SEPETLENİR?

“Onun yerine biraz salata yesen”

“Ne hoş! Sen de bıyık bırakıyorsun, ha!”

“Kız kardeşin bunu yapmama izin veriyor ama!”

“Aynı senin gençliğin!”

“Göğüs ameliyatının parasını ben öderim.”

“Özür dilerim ayakkabılarını atmışım”

 

BİR KANKA TAŞINIRKEN KANKA(LAR)INDAN YARDIM İSTEMEDEN ÖNCE BU İŞİN NE KADAR VAKİT ALACAĞI VE AĞIR EŞYALARIN KAÇ PARÇA OLACAĞINA DAİR DOĞRU BİR TAHMİNDE BULUNMALIDIR. TAHMİNİNİN HER İKİ KONUDA DA UZAKTAN YAKINDAN BİR İLGİSİ OLMAZSA KANKALARI EŞYALARI OLDUĞU YERDE BIRAKMA (ÇOĞU KEZ DAİRE GİRİŞİNE SIKIŞMIŞ OLARAK) HAKKINA SAHİPTİR.

 

KANKA, BİR HATUN BAŞKA BİR KANKANIN CİNSEL GEÇMİŞİYLE İLGİLİ SORU SORARSA, KANKA SESSİZLİĞİ’NE HÜRMETEN SORUYU ANLAMAZDAN GELMELİDİR. KADINLARIN BÜTÜN ERKEKLERİN APTAL OLDUĞUNU DÜŞÜNMELERİ, GERÇEĞİ ÖĞRENMELERİNDEN DAHA İYİDİR.

 

BİR KANKA O YILIN ŞAMPİYONLARINI EZBERE SAYABİLMELİDİR. SÜPERLİG, BASKETBOL LİGİ VE YILIN PLAYMATE GÜZELİ.

 

BÜTÜN KANKALAR, KANKALARINDAN BİRİNİ YOLDAŞI OLARAK ATAMALIDIR.

 

BİR KANKA ASLA “ELLER HAVADA” DANS ETMEZ.

 

BİR KANKA, KANKASININ SEKSİ Mİ SEKSİ KIZ ARKADAŞI HAKKINDAKİ GÖZLEMLERİNİ ASLA PAYLAŞMAZ. SEKSİ KIZ ARKADAŞI OLAN KANKASI ‘TAŞ GİBİ DEĞİL Mİ?’ DİYEREK OLTA ATSA BİLE SESSİZLİĞİNİ KORUMALIDIR, ÇÜNKÜ BU DURUMDA OLTA ATMASI GEREKEN TEK KİŞİ KENDİSİDİR.

 

KANKA, KENDİNDEN ÜST SEVİYEDE OLAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARINA KARŞI İYİ VE KİBAR DAVRANMALIDIR.

Amerika, daha sıkı çalışmaları için kendilerine bağıran erkek ve kadınların emeğiyle kuruldu ve bu gelenek nesilden nesile bağırarak aktarıldı. Ama her önünüze gelene bağıramazsınız. Sadece sizden alt seviyedekilere bağırabilirsiniz. Bu düzenin nasıl işlediğini görmek için profesyonel bir futbol takımının aşağıdaki ‘Bağırma Piramidi’ne bakabilirsiniz.

Benim yaptığım iş hayatında kullanılabilecek “Bağırma Piramidi”nde de durum pek farklı değil…

Siz de buna benzer bir piramit oluşturabilirsiniz. Yerinizin neresi olduğundan emin değilseniz, Kankalektaş’ınızdan brini oyuna getirip birie bağırmasını sağladıktan sonra sonuca bakabilirsiniz. Ben Başkan Yardımcısı Sinerjisi’nden yukarıda olduğumu bu şekilde anladım.

Önemli Not: En altta olduğunu öğrenseniz de kafaya takmayın. Bu piramidin güzelliği temele her zaman bir katman ekleyebilmenizdir. Hizmetliler, mahmur gözlü güvenlik görevlisi veya dilinizi bilmeyen herkes başlangıç için gayet uygundur.

BİR KANKA, BİR PARTİDE BİRA GETİRMEYE GÖNÜLLÜ OLDUYSA GRUPTA TOPLANAN PARANIN ÜSTÜNE KONMAYA HAK KAZANIR.

Not: Yaptığının yüzüne vurulmasını önlemek için kankanın partiye dönmeden önce, yoldayken alışveriş fişinden kurtulması iyi fikirdir.

 

BİR KANKA, ORDUDA GÖREVLİ KANKALARINA SAYGI GÖSTERİR, ÇÜNKÜ ONLAR KENDİLERİNİ HİÇE SAYARAK ÜLKEYİ SAVUNMAYI SEÇMİŞLERDİR AMA DAHA DA ÖNEMLİSİ, ONU EŞEK SUDAN GELİNCEYE KADAR DÖVEBİLİRLER.

 

BİR KANKA, BAŞKA BİR KANKANIN KIZ KARDEŞİYLE YATMAMALIDIR. AMA KANKASI “AHBAP, KIZ KARDEŞİN TAŞ GİBİYMİŞ” DEDİĞİNDE DE ÖFKEYE KAPILMAMALIDIR.

Sonuç: Bir kankanın, kankaları eve geleceği zaman kız kardeşinin fotoğraflarını saklaması en hayırlısı olacaktır.

Evinizde kanka güvenliği sağlamak için kontrol listesi

 • Güzel kız kardeş, anne e kuzenlerin ne kadar fotoğrafı varsa saklayın.
 • Sahiden kullanılıyormuş izlenimi vermek için içki dolabınızın tozunu alın ve içki şişelerin ağzını açın.
 • Nezaket olsun diye, bütün porno dergileri yatak odanızdan banyoya taşıyın.
 • İşlevi ne olursa olsun bütün uzaktan kumanda aletlerini sehpanın üzerinde sergileyin.
 • Dijital görüntü kaydedicinizin listesini gözden geçirin ve sizi mahcup edecek gündüz kuşağı şov programlarını silin.
 • Telesekreteri devreden çıkarın.
 • Kankalarınız gelmeden bir saat önce annenizi arayın.
 • Bardak altlıkları!
 • E-posta hesabınızdan çıkış yapın.
 • Kız arkadaşınızı veya oynaşınızı bölgeden uzaklaştırın.

BİR KADININ KANKA OLMASII YASAKLAYAN BİR KANUN YOKTUR

Kadınlardan mükemmel kanka olur. Neden mi? Hatun Kanununu oluşturan akıl karıştırıcı ve çelişkili kaprisleri tercüme ve idare edebilirler de ondan.

Hatunların gerçekten kendilerine ait bir kanunu var mıdır?

Evet korkarım var. Bir sabh, beni ağırlayan hatun duştayken az önce, söylentilere kon olan kitabı gördüm. Sadece göz kamaştırıcı pembe kapağını bir kaldıracak kadar vaktim olu ama fırfırlı sayfalarında gördüğüm cümlelerden bazıları şöyleydi:

 • Bir hatun, bir hatunun eski erkek arkadaşıyla yatmamalıdır O hatun yatmadıkça.
 • Bir hatun asla elini cüzdanına atmaz, asla!
 • İki hatunun arası bozulursa, doğruca soyunup güreşe tutuşmak yerine, sinsi imalarda bulunmalı ve birbirlerini görmezden gelmelidirler.
 • Bir hatun “I will survive” gibi hatunlara güç veren bir şarkı duyacak olursa derhal işi gücü bırakıp başka bir hatunun elini tutmalı ve avazı çıktığı kadar bağırarak şarkıya eşlik etmelidir.
 • Bir hatun evine köpek alabilir ancak posta kutusuna sığacak büyüklükte olmalıdır.
 • İki hatun aynı kıyafetle pişti olduysa, ikisinin de diğerinin kıyafetine kazara içki dökme hakkı saklıdır.
 • Bir hatun motorlu taşıtları güvenli bir şekilde kullanmamalıdır.
 • Cadılar Bayramı’nda hatunlara açılıp saçılmak serbesttir.

KANKALARIYLA TELEVİZYON KANALLARI ARASINDA GEZİNEN BİR KANKA, MEMELERİN GÖRÜNDÜĞÜ PROGRAMLARDADURMAK ZORUNDADIR. BU PROGRAMLARA –BUNLARLA SINIRLI OLMAMAKLA BİRLİKTE- EGZERSİZ, KADIN SPORCULAR VE DURUMA GÖRE AMELİYAT GÖRÜNTÜLERİ DE DAHİLDİR.

 

BEYZBOL KEPİ TAKMIŞ BİR KANKA, SİPERLİĞİNİ YA TAM ÖNE YA TAM ARKAYA ÇEVİRMELİDİR. BUNLARIN DIŞINDA KALAN BÜTÜN AÇILAR RAPÇİLERE VE ENGELLİLERE AYRILMIŞTIR.

 

KANKA TATİL KÖYÜ HAVUZLARINDA YADA PLAJDA DEĞİLSE, DİĞER KANKALARIN ÖNÜNDE GÖMLEĞİNİ ÇIKARAMAZ.

Sonuç: ‘Kürk’lü bir kanka sırtını her zaman örtülü tutmalıdır, bir tail köyü havuzunda yada plajda bile olsa. Üzgünüm, kanka.

 

BİR KANKA, BAŞKA BİR KANKANIN DÖVME YAPTIMASINA, HELE HELE BİR KIZIN İSMİNİ YAZDIRMASINA ASLA İZİN VERMEMELİDİR.

Erkek ile kadın arasındaki ilişki ortalama 83 gün sürer. Erkek ile derisi arasındaki ilişki ise ömür boyu sürer ve bakım ister, çünkü hepimizin bildiği gibi deri bir erkeğin vücudundaki en önemli ve en büyük ikinci organdır.

 

BİR KANKA ÇOCUK SAHİBİ OLMADIKÇA CEP TELEFONUNU KEMERİNE TAKAMAZ.

 

BİR KANKA KIZ KAVGASI ÇIKTIĞINI KANKASINA VAKTİNDE HABER VERİR.

Bir kanka, dişi cinsinden iki insanın arasında yumruklaşma (bundan böyle “kız kavgası” olarak anılacaktır) çıkma ihtimalini başka bir kankasının da gözleme katılmasını mümkün ve muhtemel kılmak üzere, vaktinde haber vermekle yükümlüdür. “Vaktinde” nasıl haber verileceği, birinci kankanın, potansiyel dişi çatışması konusundaki gözlem ve değerlendirmelerine istinaden yorma açıktır. Bahsi geçen kanka, imkanları dahilindeki her türlü medya dağıtım aracını kullanmak zornudadır. Bu araçlar arasında, bunlarla sınırlı olmamakla beraber, telekominikasyon, dirsekle ürtme, posta güvercinleri, fiber optik altyapı, seslenme, kartpostallar ve telepati bulunur. Haberdar edilen kanka kız kavgasına kendi gözleriyle tanık olma imkanı bulamazsa kavgayı tespit eden kanka kız kavgasını detaylı larak belgelemekle yükümlüdür. Bu amaçla fotoğraf, video veya dansla yorumlamak ve/veya pantomim gibi diğer akılcı yöntemleri kullanır.

İKİ KANKA BİRLİKTE FİLME GİTMEYE KARAR VERDİLERSE 16:40’TAN SONRA BAŞLAYAN BİR SEANSA GİREMEZLER. AYRICA MASRAFI AZALTACAK BİLE OLSA, BÜYÜK BOY PATLAMIŞ MISIRI PAYLAŞAMAZLAR. BUNUN YERİNE AYRI AYRI, DAHA KÜÇÜK AMBALAJLARI TERCİH ETMELİDİRLER.

 

BİR KANKA, DAHA 30 YAŞINA GELMEMİŞ BİR KANKASININ EVLENMESİNE İZİN VERMEZ.

 

BİR KANKA UMUMİ TUVALETTE, (1) PİSUVARI KULLANIRKEN TAM KARŞIYA BAKAR; (2) SIRADA İKİDEN FAZLA EKEK BEKLİYORSA ZORUNLU OLARAK “BURASI KADINLAR TUVALETİ Mİ YAHU?” YORMUNDA BULUNUR VE (3) KULLANDIĞI KAĞIT HAVLU BASKETBOL TOPUYMUŞ GİBİ ÇÖP KOVASINA ŞUT ÇEKER. RİBAUNDA GİRMEK İSTEĞE BAĞLIDIR.

 

BİR KANKA ALIŞVERİŞTEN ÖNCE FİYAT KARŞILAŞTIRMASI YAPMAZ.

 

BİR KANKA FIRSATLARI KOLAÇAN EDERKEN ÖNCE EN SEKSİ HATUNA ASILIR, NE OLACAĞINI KİM BİLEBİLİR Kİ!

 

KANKALAR ŞEYTAN ÜÇLÜSÜ SIRASINDA GÖZ TEMASI KURAMAZLAR.

 

BİR KANKANIN KİMSEYE KAPI AÇMAK GİBİ BİR ZORUNLULUĞU YOKTUR. KADINLAR MADEM EŞİT OLDUKLARINI SAVUNUYORLAR, PEKALA KENDİ KAPILARINI KENDİLERİ AÇABALİRLİRLER. DOĞRUSUNU İSTERSENİZ, KAPILAR O KADAR DA AĞIR DEĞİL.

 

BİR KANKA ASLA KADIN FİLMİ KİRALAYAMAZ.

 

ÖLÜMÜNE BİLE DÖVÜŞSELER BİR KANKA DİĞERİNİN KASIĞINA YUMRUK ATMAZ.

 

BİR KANKA KADINLARIN YANINDAYKEN SİLİKONLU MEMELERİ HER ZAMAN KÖTÜLER.

Bir kadınla sohbet ederken, silikonlu meme konusu açılabilir ama konuşma sizin hoşunuza giden yönde ilerlemeyebilir. Kadınların meme büyütme konusunda gerçek fikirlerini öğrenmek için bir Kankaya tuzak soruları sorması nadir bir olgu değildir. (Ne kadar büyük, o kadar iyi) Sakın aldanıp da insanın doğal biçiminin ne kadar güzel olduğu konusunda önceden hazırladığınız konuşmanın sizi kurtaracağını düşünmeyin.

Silikonlu meme sorunu nasıl ele alınır?

 

BİR KANKA, BİR HATUNUN NUMARASINI ALDIĞINDA, ARAMADAN ÖNCE EN AZ 96 SAAT BEKLER.

EK KANKALIK: BARNEY AMCANIZA SORUN

S: Kafam karıştı; bir kadın bana telefon numarasını verdiyse onu aramamı istediği anlamına gelmez mi bu? Neden bu kadar uzun süre beklemem gerekiyor?

C: Kanka Aşımı. Kadınların, kankalardan beklentilerinin mantıksızbir şekilde artması. Bir kadını hemen ertesi gün ararsan, hemen ertesi gün aradığını arkadaşlarına söyler ve çok geçmen, bütün kadınlar erkeklerin hemen ertesi gün aramasını beklemeye başlar. Bir de bakmışsın, sen 96 saat bekleyemedin diye, dünyanın bütün kankaları kendilerini bir ilişkiye mahkum buluvermiş.

S: Tamam, 96 saat bekledim. Aramak için günün hangi saati uygundur?

C: Gün ortasında ara. Telesekretere düşme ihtimalin daha yüksek olur ki, bu da daha az konuşacağın anlamına gelir. Şansın yaver giderse, hatunla hiç konuşmadan bir şeyler ayarlayabilirsin. Dikkat: Asla 21’den sonra arama, gecenin geç saatleri, sadece ve sadece oynaşlara telefon etme saatleridir. Ayrıntılı bilgi için bkz. 94. madde.

S: Ben hep üç gün beklenir diye duydum. Niye Kanka Kanunu’nda dört olarak belirtilmiş?

C: Sen hep üç gün beklenir diye duyduysan emin ol, kadınlar da öyle duymuştur. Bir gün daha fazla bekleyerek hatunun kendini özel hissetmesini sağlayabilirsin.

 

BİR KANKA NİŞANLANMAK GİBİ BİR HASTALIĞA YAKALANMIŞSA, DİĞER KANKALARI ONU İYİLEŞTİRMEK AMACIYLA MÜDAHALEDE BULUNMALIDIR. BUNA HALK ARASINDA “BEKARLIĞA VEDA PARTİSİ” DENİR.

 

BİR KANKA ASLA BİR DİĞERİNE GÜNEŞ YAĞI SÜRMEZ.

İstisnai Durumlar: Kankaların ekvatorun 7 derece güneyinde ve kuzeyinde kalan bölgede yaşaması.

 

BİR KANKA ASLA AĞLAMAZ.

İstisnai Durular: Field of Dreams ve E.T. filmlerini veya bir spor efsanesinin sporu bırakmasını izlemek.(Sadece sporu ilk bırakışında geçerlidir)

 

BİR KANKA ÜLKESİNİ SEVER. TABİ O ÜLKE TÜRKİYE İSE..

 

BİR KANKA BİR KANKAYI SELAMLARKEN BEŞLİK ÇAKABİLİR, YUMRUK TOKUŞTURABİLİR VEYA KANKA GİBİ SARILABİLİR AMA ASLA TAM ANLAMIYLA KUCAKLAŞMAZ.

Kanka sarılmasının uygulanışı

 

BİR KANKA STRİPTİZ KULÜBÜNDE ASLA KOT PANTOLON GİYMEZ.

Bir kanka neden striptiz kulübünde asla kot pantolon giymez?

 • Kumaş pantolonların cepleri daha geniş ve esnektir. Daha büyük tomarı alırlar.
 • Kont kulüplerin leopar, zebra veya diğer safari hayvanı desenli dekoruna uyum sağlamaz.
 • Bir kelime, üs ses harf, acilde üç saat: Fermuar.
 • Striptiz bir gösteri sanatıdır ve saygıya layıktır. Erotik dansçılar bmüyük teknik yeterlilik isteye bu kareograif sanatı için yorulmak bilmeden hazırlanırlar. Bale izlemeye bahçıvan pantolonla gider miydiniz? (Tuzak soru; kankalar bile izlemez!)
 • Kabartı daha az rahatsızlık verir.

 

BİR KANKA UÇAKTA ORTA KOLTUĞA SIKIŞIP KALMIŞ BİR ADAMIN YANINDA OTURUYORSA, ADAM (A) AYAKKABILARINI ÇIKARMADIĞI, (B) HORLAMADIĞI, (C) TUALETE GİTMEK İÇİN BİR KEREDEN ÇOK YERİNDEN KALKMADIĞI VEYA (D) UÇAKTA GÖSTERİLEN FİLMİN ROMANTİK KOMEDİ OLDUĞU (BKZ. MADDE 36) DUYURULDUKTAN SONRA KULAKLIK SATIN ALMADIĞI SÜRECE ORTAK KOLÇAĞI TAMAMEN ONA BIRAKIR.

 

BİR KANKA ASLA PEMBE GİYMEZ. AVRUPA’DA BİLE…

 

‘YARDIM İSTER MİSİNİZ?’ SORUSUYLA KARŞILAŞAN BİR KANKA HALLEDEBİLECEK OLSA DA OLMASA DA OTOMATİKMAN ‘BEN HALLEDERİM’ DİYE CEVAP VERİR.

İstisnai Durumlar: Pahalı bir televizyon taşımak, pahalı bir arabayı paralel park etmek, pahalı bir televizyonu pahalı bir arabaya yüklemek.

 

BİR KANKA YÜRÜRKEN YANLIŞLIKLA BAŞKA BİR KANKANIN BEL ALTINA ÇARPARSA İKİSİ KONUŞMADAN ANLAŞIP HİÇBİRŞEY OLMAMIŞ GİBİ YOLLARINA DEVAM EDERLER.

 

BİR KANKA KAÇ HATUNLA YATTIĞINI ASLA ULU ORTA SÖYLEMEZ.

Sonuç: Bir kanka, başka birkankasının kaç hatunla yattığını da asla uluorta söylemez.

Bir hatunun bir kanka ile tanıştığında üç şeyi öğrenmek ister.

 1. Kaç para kazanıyor?
 2. Boyu kendisinden kısa mı?
 3. Kaç hatunla yatmış?

İlk ikisinin cevabını er geç bulacaktır ama bir kanka üçüncü soruyu aslacevaplamaz. Gel gelelim, kanka soruyu cevapamak mecburiyeti hissederse (yani bir sayı söylemediği taktirde seksten mahrum kalacaksa), aşağıdaki formülü kullanarak kabul edilebilir bir sayı çırakabilir.

Bir kankanın kaç hatunla yattığını söylemesi güvenlidir?

n = (a/10 + s)0 +5

n = hatun sayısı

a = kankanın yaşı

s = hatunun kolaylık katsayısı (1=rahibe, 10=eski rahibe)

 

KANKASININ TANIŞMAK ÜZERE RANDEVULAŞTIĞI KIZI ÖNCEDEN KONTROL EDEN BİR KANKA KZDA İŞ OLUP OLMADIĞINI TEK BİR HAREKETLE BELLİ EDER.

Tanımadığınız bir kızla ilk kez buluşacaksanız ve önceden bir kankanızı gönderemiyorsanız, kızın ne kadar abazan olduğunu öğrenmek için buluşma yerini seçmeyi ona bırakırsın.

 

KANKA, BİR DİĞERİNİN DOĞUM GÜNÜNÜ HATIRLATMAK ZORUNDA DEĞİLDİR, AMA ARADA BİR TELEFON ETSE BU ONU ÖLDÜRMEZ.

 

BİR KANKANIN, BİR SPOR KARŞILAŞMASININ SONUCUNU BAŞKA BİR KANKAYA SÖYLEYEBİLMESİ İÇİN O KANKANIN SONUCU DUYMAK İSTEDİĞİNİ ÜÇ KEZ DOĞRULAMASI GEREKİR, AKSİ TAKTİRDE SÖYLEYEMEZ.

 

BİR KANKA KURAKLIK DÖNEMİNDE BİLE SİFONU İKİ KEZ ÇEKER.

 

KANKA BIYIK BIRAKMAZ.

İstisnai Durumlar: Bir kankanın tıraş olurken değişik sakal bıyık şekillerini deneyimlemek için ağzının çevresindeki kılları sona bırakmasında sorun yoktur.

İstisna: Tom Selleck

BİR KANKA AZİZ PATRİK GÜNÜ, CADILAR BAYRAMI, YILBAŞI VE ÇARESİZLİK GÜNÜ (13 ŞUBAT) GİBİ RESMİ KANKA TARİHLERİNDE KANKALARIYLA DIŞARI ÇIKMAZ ZORUNDADIR.

 

BİR HASTAYA TURNİKE YAPILMASI GEREKEN ACİL DURUMLARDA BİLE BİR KANKA, BİR DİĞERİNE GİYSİ ÖDÜNÇ VERMEZ, ONDAN GİYSİ ÖDÜNÇ ALMAZ.

 

BİR KANKA PARTİDE KANKA-HATUN ORANI 1/1’İN ALTINA DÜŞTÜĞÜNDE BİR KANKASINA HABER VERMEKLE YÜKÜMLÜDÜR. GELGELELİM KANKA AŞIMI’NDAN KAÇINMAK İÇİN SADECE BİR KANKAYA HABER VERMESİNE İZİN VARDIR. DAHASI BİR KANKA O ANKİ ORANI TESPİT EDİP BİLDİRMEDEN ÖNCE, PARTİNİN VEYA EĞLENCE YERİNİN KANKA-HATUN ORANI BEKLENTİSİ KONUSUNDA TAHMİN YÜRÜTEMEZ.

KANKALAR ŞEHİR DIŞINDA VEYA MİKTARI AŞIRI YÜKSEK OLMADIĞI SÜRECE, BİRBİRLERİNİN KEFALETİNİ HER ZAMAN ÖDEMELİDİR.

Kefalet ne zaman aşırı yüksek olur?

Aşırı yüksek kefalet > (yıl bazında kankalık süreniz) x 100

 

BİR KANKA ANNESİNE VE BABASINA SAYGI GÖSTERMELİDİR, ÇÜNKÜ ONLAR DA BİR ZAMANLAR KANKA VE HATUN OLMUŞLARDIR. NE VAR Kİ KANKA ASLA ONLARIN BU KAPASİTEYE SAHİP OLDUKLARINI DÜŞÜNMEZ.

 

KANKA, KANKASININ TUTTUĞU SPOR TAKIMININ OYNAYACAĞI BİR ELEME MAÇI SÖZ KONUSUYSA KANKASINA BİLET BULMAK ZORUNDADIR.

 

KANKA, BAŞKA BİR KANKASININ BİR HATUNLA YILDÖNÜMÜ OLDUĞUNU FARK ETTİĞİNDE KANKASININ BUNU ZATEN BİLDİĞİNİ DÜŞÜNSE DE ONA BU BİLGİYİ ULAŞTIRMAK İÇİN ÇIRPINIR.

Hatunlar, Mardi Gras, Süperlig transferleri ve dergilerin mayo sayılarının çıktığı günler dışındaki bütün özel günleri kutlamaya değer bulur. Nedendir bilmem ama bir kadınla, bir kereliğinie samanlıkta takılmak (tabii hiç önerilmez) dışında ilişkiye girerseniz, yılın belli günlerini isabetli bir şekilde hatırlayabilmeniz gerekir.

İKİ KANKA OLUR DA AYNI HEDEFE KİLİTLENİRSE, İLK ÖNCE ‘BİRİNÇ’ DİYEN KANKA ÖNCELİK HAKKI KAZANIR. İKİSİ AYNI ANDA ‘BİRİNÇ’ DERSE YÜKSEK SESLE ONA KADAR SAYMAYI İLK BİTİREN KANKA ÖNCELİKLİDİR. ONA KADAR SAYMAYI AYNI ANDA BİTİRİRLERSE SON İÇKİLERİ ISMARLAYAN KANKA ÖNCELİKLİDİR. HENÜZ İÇKİ ISMARLAMADILARSA ÖNCELİK HAKKI DAHA UZUN BOYLU OLANINDIR. BOYLARI BİRBİRİNE DENKSE ABAZANLIK LANETİ DAHA UZUN SÜREN KANKA ÖNCELİKLİDİR. ABAZANLIK SÜRELERİ EŞİTSE ‘KANKABO’ *OYUNUYLA ÖNCELİĞİN KİMDE OLDUĞUNA KARAR VERİRLER. TABİ HATUN HALA ORADAYSA.

* Kankalar için taş, kağıt, makas

 

BİR KANKA, KANKASINI KORUYABİLMEK İÇİN ELİNDEN GELEN HERŞEYİ YAPAR.

Kanka koruması, kanka yaşam biçiminin temelini ya da adaha açık bir ifadeyle, temelin kauçuk kaplamasını oluşturur. Bir kanka yasal veya parasal açıdan koruma salamamış olmasından kaynaklanan olumsuzluklardan sorumlu sayılmasa da, bir kankanın bir diğer kanka hastalık kaptıktan sonra ağır suçluluk duyması nadir rastlanan ir durum değildir. Hele de bu hastalıkların çoğu, çocuk sahibi olmak gibi ömür boyu devam eden türdeyse.

 

BİR KANKA BİR HANIMI ARKADAŞIYLA İLİŞKİSİ TEMMELLİ OLARAK SONA ERDİĞİ İÇİN ACI ÇEKİYORSA, KANKALARI ‘NE FENA DOSTUM’ CÜMLESİNDEN VE BOLCA BİRADAN FAZLASINI SUNMAZLAR. İLERİDE ORTAYA ÇIKABİLECEK TEDİRGİN EDİCİ DURUMLARI ÖNLEMEK ADINA, ZARURİ GERİ DÖNÜŞ PENCERESİNİN TAM KAPANMASI İÇİN GEREKEN ÜÇ AYLIK SÜRE İÇİNDE, HAK ETSİN VEYA ETMESİN, BAHSİ GEÇEN HANIM ARKADAŞ HAKKINDA AŞAĞILAYICI YORUMLARDA BULUNMAZLAR.

 

BİR KANKA PARTİDE GİTAR ÇALMAYA BAŞLADIĞINDA KANKASI ONU SALAKLIĞI KONUSUNDA UYARIR.

 

KANKA, KANKALAR ARASINDA ISMARLANAN İÇKİLERE SONRAKİ İÇKİLERİ ISMARLAYARAK KARŞILIK VERMEK ZORUNDADIR.

İstisnai Durumlar:Kankası içinde şemsiyeyle gelen bir içki ısmarlarsa bu zorunluluk ortadan kalkar.

 

BİR KANKA FİRESİZ SERİYE BAŞLADIYSA, BAŞKA BİR KANKA, KENDİ KİŞİSEL REKORLARINI TEHLİKEYE ATMAK, İŞTEN GERİ KALMAK VEYA GEREKİRSE DÜNYANIN SONUNUN GELDİĞİNE DAİR GERÇEKÇİ BİR KORKU ÜRETME PAHASINA BUNUN SÜRMESİ İÇİN ELİNDEN GELEN HERŞEYİ YAPAR.

 

ANLADINIZ SİZ ONU…

 

BİR GRUP KANKA RESTORANA GİTTİKLERİNDE ÖDEME GÜCÜ OLUP OLMADIĞINA BAKMAKSIZIN TARİHİ ‘HESABI ÖDEMEK İÇİN ÖNE ATILMA’ RİTÜELİNE KATILIR. EN SONUNDA HESABI ARALARINDA PAYLAŞMAYA KARAR VERDİKLERİNDE İSE RAHATLAMIŞ GÖRÜNMEK YERİNE ÜZÜLMÜŞ GİBİ YAPARLAR.

 

BİR KANKA, BİR DİĞERİNİ ARABAYLA HAVAALANINA GÖTÜRÜR VEYA HAVAALANINDAN ALABİLİR AMA AYNI SEYAHAT İÇİN ASLA İKİSİNİ BİRDEN YAPMAZ. ZAMANINDA GELMESİ, BAVULLARA YARDIM ETMESİ, KANKASININ SEYAHATİNİN NASIL GEÇTİĞİNİ VE HALİNİ HATRINI SORMASI DA BEKLENMEZ.

 

BİR KANKA ASLA İMLA KONTROLÜ YAPMAZ.

 

BİR KANKA, DÜNYANIN BÜTÜN KANKALARINA HÜRMETEN BİR PARTİYE GİERKEN YANINDA İKİDEN FAZLA KANKA GÖTÜRMEZ.

Üç Kanka iyidir;

 • Üç Kafadarlar
 • Üç Silahşörler
 • The Police
 • Apollo 13 Astronotları
 • Komedi Dans Üçlüsü
 • (İstisnası: Hanson)

Dört kanka Bayar;

 • Rushmore Dağı
 • Fantastik Dörtlü (film versiyonu)
 • The Monkees
 • Olimpik Bobsled Takımı
 • Michael Jordan’ın takım arkadaşları
 • (İstisnası: The Beatles)

İKİ KANKA HARARETLİ BİR TARTIŞMAYA GİRMİŞKEN BİRİ ÇİZGİYİ AŞACAK BİRŞEY SÖYLEDİĞİNDE DİĞERİ ONDAN SÖZÜNÜ GERİ ALMASINI VEYA ÖZÜR DİLEMESİNİ BEKLEMEZ. BU, İNSANLIK DIŞI BİRŞEYDİR.

 

BİR KANKA KLOZETİN ALT KAPAĞINI DİĞER KANKALARI İÇİN YUKARIDA BIRAKIR.

 

BİR KANKA, KANKALARININ ÖNÜNDE BİR HATUNLA TELEFONDA KONUŞURKEN ‘SENİ SEVİYORUM’ DEMEK DURUMUNDA KALIRSA MÜSAADE İSTEYİP ODADAN ÇIKAR VE ‘BARRY WHITE’ MİSALİ SESALTI BİR TONDA KONUŞUR.

 

KANKALAR KUCAKLAŞMAZ.

İstisnai Durum: Acil bir durumda vücut sıcaklığını korumak.

 

BİR KANKA KIRMIZI IŞIKTA ÖNÜNDEKİ ARACIN ARKA TAMPONUNA MÜMKÜN OLDUĞUNCA YANAŞIR VE YEŞİL IŞIK YANDIĞINDA DERHAL KORNAYA ABANIR. BÖYLECE BİRKAÇ ARABA GERİDE BEKLEYEN BAŞKA BİR KANKA VARSA IŞIK KIRMIZIYA DÖNMEDEN ÖNCE KAVŞAKTAN GEÇEBİLME İHTİMALİ ARTMIŞ OLUR.

 

KANKA, BAŞKA BİR KANKAYI BİR HATUNA TAKDİM EDERKEN İŞ ÜNVANINI OTOMATİK OLARAK ABARTIR.

Hatunlar; yaşları, abazanlık durumları, hatta bazen aşırı makyaş ve şekillendirici iç çamaşırı yardımıyla vücut şekilleri konusunda bile gerçekleri çarpıtmaya eğilimlidir. Bu yüzden kankaların da kanka meslekleri konusunda gerçeği biraz abartmaya hakları vardır. Hem unutmayın, bir kanka için bir hatunun memeleri neyse, bir hatun için bir kankanın mesleği odur.

 

BİR KANKA YOLDAŞINI ASLA PUNDUNA* GETİRMEZ.

Kanka ile yoldaşı arasındaki kopmaz bağı hatırlamak ve güçlendirmek için dışarı çıkmadan önce karşılıklı yüz yüze dönmeleri, sol ellerini Kanka Kanunu’na koyup sağ ellerini kaldırarak Yoldaş Yemini etmeleri önerilir.

* Yoldaşınızın hatununu çalmak. Kesinlikle hayır.

YOLDAŞ YEMİNİ

Kanka Kanununa elimden geldiğince uyacağım.

Yoldaşımın on üzerinden en az altı değerinde bir hatun bulmadan eve dönmesine asla izin vermeyeceğim.

Sert içkileri ödeme sırası hep bana denk gelse de sırayla içki ısmarlamayı kabul ediyorum.

Hatun ke kadar çekici olursa olsun yoldaşımı punduna getirmeyeceğim.

Bir partiye davet edildiğimde yoldaşımı asla geride bırakmayacağıma yemin ederim.

Yoldaşım yanında çirkin arkadaşı olan çekici bir hatunlar tanışırsa kendimi ateşe atacağım.

Yoldaşım bir hatun taraından reddedilirse, hatunun hoş ve ilginç olduğunu düşünmüş olsam bile zaten bir hala benzemediği fikrine hararetle onay vereceğim.

Yoldaşım reşit olduğu şüpheli bir hatunla muhabbete girerse doğum tarihini tespit edip doğrulamak için çabalayacağım.

Yoldaşımın hatununun bir ilişkisi olduğunu öğrenirsem bu bilgiyi ona vereceğim. Tabii söz konusu erkek arkadaş veya koca orada değilse.

‘Birinç’ sistemine saygı göstereceğim.

 

KANKALAR DÜĞÜNLERDE GÖNÜLSÜZCE DE OLSA ATILAN JARTİYERİ KAPMAYA ÇALIŞIR VE ORTAMDAKİ HATUNLARIN HATRINA KONUYA İLGİ GÖSTERİRLER. ELİNDE JARTİYERLE KALAKALAN KANKA ÇOK SERT BİR İÇKİ ALMAK İÇİN APAR TOPAR BARA KOŞMADAN ÖNCE, YÜZÜNE MUTLU BİR İFADE YERLEŞTİRİP SIRADAKİ ERKEK OLMA FİKRİNDEN ÖDÜ KOPMAMIŞ NUMARASI YAPAR*

Sonuç: Kanka düğüne birlikte gittiği hatun gelin buketini yakalarsa (ve onunla tekrar yatmak istiyorsa), jartiyeri yakalayan ve çok sert bir içki içmek üzere apar topar bara koşan Kankaya katılmadan önce heyecanlanmış numarası yapar.

* Sadece açık bar

 

BİR KANKA, BAŞKA BİR KANKASININ TRİSİKLETE* BİNEBİLMESİ İÇİN ELİNDEN GELEN YARDIMI YAPAR AMA KENDİSİ TRİSİKLETTE ÜÇÜNCÜ OLMAZ.

Trisiklete binme kuralları

 1. Üç katılımcının yaşlarının toplamı 87’yi geçmemelidir.
 2. Üç katılımcının kilolarının toplamı 180 kiloyu geçmemelidir.
 3. Verilecek hizmetler için para veya benzere alışverişler yapılamaz.
 4. Bebek bekleyen kadınlar trisiklete binmeden önce doktora danışmalıdırlar.
 5. Siyah tabanlı spor ayakkabı kullanılmaz.
 6. Trisikletin hiçbir tekeri başka bir ailenin soy ağıcının üç dalı arasına girmemelidir.
 7. Dişi katılımcılar bu işin yenisi oldukları aldatmacasını bozmaktan kaçınmalıdır.
 8. Mutfak aletleri ve diğer cihazlar kesinlikle yasaktır.

* Üçlü faaliyet

 

BİR KANKA BEDELİ NE OLURSA OLSUN PLATİN KURAL’A SAYGI GÖSTERMELİDİR. ASLA, ASLA VE ASLA KOMŞUNU SEVME. DETAYA GİRERSEK, BİR KANKA ÇALIŞMA ARKADAŞIYLA ASLA ROMANTİK İLİŞKİYE GİRMEMELİDİR.

İstisnai Durumlar

 • Çalışma arkadaşınız 36 bedense,
 • Çalışma arkadaşınızın üstündeyseniz,
 • Çalışma arkadaşınız biraz açık saçık giyiniyorsa,
 • Şirketiniz yakın zamanda cinsel tacizden mahkemeye verildiyse. Ne de olsa tekrarlanma ihtimali azdır.
 • Biri yapamayacağınıza dair iddiaya girdiyse
 • Yakında başka kata taşınacaksanız
 • Çalışma arkadaşınızla asansörde kaldıysanız
 • Acil durum düğmesine bastıktan sonra çalışma arkadaşınızla asansörde kaldıysanız
 • Çalışma arkadaşınız siz dosyalarını sabote ettiğiniz için kovulduysa veya yakında kovulacaksa
 • Çalışma arkadaşınız size yazıyorsa,
 • Romantik anlamda azıcık kızıştıysanız,
 • Çalışma arkadaşınız boşanma sürecindeyse,
 • Çalışma arkadaşınız son günlerde çok güzel görünüyorsa,
 • Çalışma arkadaşınız, kışkırtıcı resimlerinizi ‘yanlışlıkla’ gönderdiğinizde kırılmadıysa.

 

BİR KANKA TELEVİZYONDA ZOR ÖLÜM YAYINLANIYORSA HEMEN İŞİ GÜCÜ BIRAKIP SEYRETMEYE DALAR.

Sonuç: Esaretin Bedeli için de aynısı geçerlidir.

Sonuç: Top Gun, Büyük Lebowski ve Full Metal Jacket’in ilk kısmı için de aynısı geçerlidir.

Sonuç: Tabiki porno için de.

 

BİR KANKA, BAŞKA BİR KANKASININ İDDİA ETTİĞİ GOLF SKORUNU, EN YÜKSEK HALTER KALDIRMA SAYISINI VEYA BOY ÖLÇÜSÜNÜ ASLA SORGULAMAMALIDIR. NE VAR Kİ, GELENEKSEL ŞEKİLDE BAHSE TUTUŞMAK SURETİYLE KANITLANMASI İSTENEBİLİR.

 

BİR KANKA YENİ ARABASINI KANKALARINA GÖSTERİRKEN KAPUTU AÇMAMALIDIR.

Sonuç: Kankalarının da neye ıslık çaldıklarını bilmeseler de ıslık çalmaları gerekir.

 

BİR KANKA, BAŞKA BİR KANKASININ ARABASINI KULLANMAK ZORUNDA KALDIĞINDA SEBEP HER NE OLURSA OLSUN RADYO İSTASYONLARININ, AYNALARIN VE KOLTUĞUN AYARINI DEĞİŞTİREMEZ. KOLTUK AYARI YÜZÜNDEN ARACI BİR PEYGAMBERDEVESİ MİSALİ KULLANMAYA MECBUR KALSA BİLE..

 

BİR KANKA, BİR HATUNLA TANIŞMASIYLA PEŞİNE DÜŞME SÜRESİ ARASINDA SEKSİ/DELİ GRAFİĞİNDE NEREYE DENK GELDİĞİNİ ANLAMAYA ÇALIŞIR.

Evrim teorisi erkeklerin maymunlardan geldiği ileri sürer. Peki ya kadınlar? Görünüşe bakılırsa, erkekler zamanla daha az kıllı ve daha dik hale gelmişken, kadınlar daha çekici ama nedense daha deli olmuştur.

Günümüz hatunları seksi ve deli arasındaki çizgide gidip gelir: Ne kadar seksilerse, o kadar delidirler ve delirdikçe de daha seksi görünürler. Bu durum bir kanka için akıl karıştırıcıdır ve sıklıkla tehlike yaratır. Bir kanka bir hatunun, “Hadi banyoya dalalım!” derecesinde mi, yoksa “Boya koklayalım ve eski sevgilimin peşine düşelim!” derecesinde mi seksi ve deli olduğunu nasıl anlar?

Neyse ki, kankaların bir hatunun seksi/deli grafiğinde nereye denk geldiğini bulmalarını sağlayacak bir test geliştirdim. Sütünlarda yer alan her soruya evet veya hayır diye cevap verin. “Evet” cevaplarını toplayın ve seksi/deli grafiğindei koordinatlara yerleştirin. İdeal olanı, hatunun tam çizginin üzerinde kalmasıdır, üst tarafına geçtiyse tabanları yağlayın!

 

BİR KANKA, KANKASINI DESTEKLEMEK İÇİN HER ZAMAN ‘EVET’ DER.

Dışarı çıkacağınız zaman kankanızın bir hatuna söyleyeceği her şeyi onaylamaya hazır olmanız gerekir. “Evet, başı bağlı değil”, “Evet, donanma komandosuyuz”, “Evet, Facebook’u o icat etti”. Bu durum kişisel zenginlik, sporcu cesareti veya çeşitli hava araçlarını kullanabilme becerisi konularında gerçekleri biraz çarpıtmayı gerektirirken, bazen de şehir dışından gelmiş gibi davranmanıza da yol açabilir. Birinin babası gibi giyinmeyi ve kendi memleketinizde turist gibi davranmayı mideniz kaldırıyorsa bu hatun düşürmek için çok iyi bir yoldur. Tabi inandırıcı bir hikayeniz varsa…

 

BİR KANKA, BAŞKA BİR KANKASININ PARTİSİNE, İÇMEYİ PLANLADIĞINDAN EN AZ BİR BİRİM FAZLA İÇKİYLE GELİR. YANİ BİR KANKA ALTILI BİRA LIKIRDATMAYI DÜŞÜNÜYORSA, EN AZ İKİ KUTU ALTILI BİRA GETİRMELİDİR. PARTİ ÇOK KÖTÜYSE VE/VEYA ÇOK FAZLA ERKEK VARSA, KANKA İÇKİSİNİ ALIP GİTMEKTE SERBESTTİR. YİNE DE GÖRGÜ KURALLARI KİMSENİN ONA BAKMADIĞI BİR ANI KOLLAMASINI GEREKTİRİR.

 

KANKALAR BİRBİRLERİYLE FRANSIZCA KONUŞMAZ.

 

BİR GRUP KANKA, BİR KANKALARININ KENDİ KENDİNE LAKAP TAKMAYA ÇALIŞTIĞINDAN ŞÜPHELENİRLERSE, YAKIN ANLAMA GELEN AMA DAHA AŞAĞILAYICI BİR LAKAP TAKARAK ONU HİZAYA GETİRİRLER.

 

BİR KANKA BANYODAYKEN TUVALET KAĞIDI BİTTİĞİNDE KANKASI ONA YENİ BİR RULO UZATABİLİR, AMA ELLERİ HİÇBİR NOKTADA TEMAZ ETMEZ KAPI İSE 30 DERECEDEN FAZLA ARALANMAZ.

 

BİR KANKA, OYNAŞLARINI GÜVENLİ BİR MESAFEDE TUTAR.

Kanka böylesine güzel bir ilişkinin saflığını bozmamak için oynaşıyla duygusal yakınlaşmaya girmemelidir.

 

BİR KANKA, ETRAFTA İRİ MEMELİ BİR KADIN VARSA, TANIŞSALAR DA TANIŞMASALAR DA ÖBÜR KANKAYA İŞARET ÇAKAR. BU TÜR İŞARETLER SÖZLÜ OLAMAZ.

Etrafta meme varken nasıl işaret çakılır?

 

KANKALAR YILDA BİR KEZ KAMPA GİTMELİ VEYA HİÇ DEĞİLSE ATEŞ YAKMAYA ÇALIŞMALIDIR.

Not: Dışarıda ateş yakmaya elbette.

 

BİR KANKA HERKES SEÇTİĞİ MÜZİĞİN KEYFİNE VARABİLSİN DİYE KIRMIZI IŞIKTA DURDUĞUNDA PENCERESİNİ SONUNA KADAR AÇAR.

Sonuç: Kankanın yanında seyreden araçta seksi bir hatun varsa, kanka onu daha iyi görebilmek için güneş gözlüğünü burnuna indirir. Güneş gözlüğü takmamışsa önce gözlüğünü takar, sonra kızı daha iyi görebilmek için burnuna indirir.

 

BİR KANKANIN GİTTİĞİ ÜNİVERSİTE BU HAFTA SONU BÜTÜN SAHADA DİĞER KANKANIN GİTTİĞİ ÜNİVERSİTENİN CANINA OKUYACAK.

 

BİR KANKA, BAŞKA BİR KANKASINA SIR VERİRSE, KANKASI BU SIRRI MEZARA* GÖTÜRMELİDİR. ONLARI HATUN DEĞİL DE KANKA YAPAN İŞTE BUDUR.

Not: Bir kadının dedikodu arzusu sadece bebek sahibi olma ve süslenme arzusuyla yarışabilir. Bu sebeple kanka evli bir Kankaya sır verirken dikkatli davranmalıdır.

* Kanka gerçekten bir öte dünya olduğunu öğrenirse, sırrı daha ötesine kadar saklamaya devam eder.

 

BİR KANKA, TOPLU BİR MEKANDAKİ VEYA TOPLANTIDAKİ HATUNLARIN ÇEKİCİLİĞİ KONUSUNDA KANKALARINA ASLA YALAN SÖYLEYEMEZ.

Ek Kankalık: “Seksi hatunlar!” diye haykıran kanka

Bir zamanlar kankalarına, “Bu gece barda seksi hatunlar var!” diye mesaj gönderen bir kanka varmış. Kankaları ona yoldaşlık yapmak üzere bara vardıklarında kahkahayı patlatırmış, çünkü seksi hatun filan yokmuş, sadece bol bol erkek varmış. Bizim kanka bunu birkaç kez tekrarlamış, çünkü çok komik buluyormuş (aslında komik de sayılır). Ta ki, bir gece bara girip Tropik Hawaii konulu bir takvim için çekim yapıldığını görene kadar. Dehşet içinde kalan kankamız diğerlerine mesaj göndermiş: “Arkadaşlar, şu anda cidden bir yoldaşa ihtiyacım var. Seksi hatunlarla takvim çekimi yapılıyor!” Ama bu sefer kankaları haykırışına kulak asmamış, bilgisayar oyunu maratonunu bırakıp yardıma koşmamışlar. Bikinili bir fıstığı tek başına avlamaya kalkışan kanka yoldaşı olmadığından sürü tarafından lime lime edilmiş.

Seksi hatunlar konusunda yalan söyleyen Kankaya, doğru söylendiğinde de kimse inanmaz.

 

BİR KANKA KAYBOLDUĞUNDA ASLA YOL SORMAZ.

İstisnai Durum: Bir kanka, bölgeyi biliyormuş gibi görünen seksi bir hatuna yol sorabilir.

İstisnai Durum: Bir kanka, hatun kaybolmuş gibi görünse de seksi bir hatuna yol sorabilir.

İstisnai Durum: Bir kanka, kaybolmadıysa bile seksi bir hatuna yol sorabilir.

 

BİR KANKA, ASLA ÇORAPLA SANDALET GİYMEZ. AYAKKABI KONUSUNDA BİR YOL TUTTURUR VE O YOLDAN AYRILMAZ.

 

BİR KANKA YOLDAŞINI SEÇERKEN VE ONU EĞİTİRKEN BÜYÜK ÖZEN GÖSTERMELİDİR.

 

KANKA, BİR KANKASININ DÜĞÜNÜNE DAVET EDİLMEDİYSE MESELEYİ BÜYÜTMEZ. ÇİFTİ BİR ARAYA O GETİRMİŞ VE MÜKEMMEL BİR DÜĞÜN HEDİYESİ SEÇMİŞ OLSA BİLE SORUN YARATMAZ. HEYECAN YAPMAYA GEREK YOKTUR.

 

BİR KANKA KANKALARIYLA BİRLİKTE BİRA SİPARİŞİ VERİRKEN SEÇENEĞİ VARSA EN BÜYÜK BOY BİRAYI SEÇER, AKSİ TAKTİRDE BÜTÜN GECE BAŞININ ETİNİ YERLER.

 

BİR KANKANIN ANNESİ HER ZAMAN DOKUNULMAZDIR. AMA İLK ADIMI KENDİSİ ATARSA VE/VEYA EN AZ BİR PARÇA LEOPAR DESENLİ GİYSİSİ VARSA VE ÜSTÜNE YAKIŞIYORSA KANKANIN ÜVEY ANNESİNE DOKUNABİLİR. AMA MENTOLLÜ SİGARA İÇİYORSA OLMAZ.

 

BİR KANKA, KANKASININ ELİNİ ASLA HAVADA BIRAKMAZ.

Kolu uzun süre havada tumanın yol açacağı kesin sağlık sorunları bir yana, bir kankayı insan içinde kabak gibi ortada bırakmanın duygusal sonuçları yıkıcı olabilir. Tanımasanız bile bir kankayı bir eli havada çaresizce bakınırken görürseniz Kankarlık yapıp beşlik çakıverin.

KANKA BİR ADAMIN ADINI UNUTTUĞUNDA ONA ‘KARDEŞ’, ‘DOSTUM’ VEYA ‘OĞLUM’ DİYEBİLİR AMA ASLA ‘KANKA’ DEMEZ.

 

KANKA, BİR KANKASININ E-POSTA HESABINDAN ÇIKIŞ YAPMADIĞINI FARK EDERSE ONUN YERİNE ÇIKIŞ YAPAR, AMA ÖNCE ADRES LİSTESİNDEN RASTGELE SEÇTİĞİ BİRKAÇ KİŞİYE ÖFKELİ MESAJLAR YOLLAYIP GÖNDERİLEN BÜTÜN POSTA KAYITLARINI SİLER.

 

BİR SPOR KARŞILAŞMASINA GİDEN KANKALAR KENDİLERİNİ DEV EKRANDA GÖRDÜKLERİNDE, SEYİRCİYE TAKIMLARININ BİR NUMARA OLDUĞUNU ANLATABİLMEK İÇİN DUDAKLARINI BÜZÜP PAZILARINI SIKARLAR.

 

BİR KANKA BARDAYKEN ŞARKILARA EŞLİK ETMEZ.

İstisnai Durum: Karaoke yapabilir.

İstisnai Durumun İstisnası: Hatun şarkıları olmaz.

 

BİR KANKA BİR HATUNA YAZIYORSA, KANKASI DA HEDEFLENEN SONUCA ULAŞMASINI SAĞLAMAK İÇİN İMKANLARI DAHİLİNDEKİ HER TÜRLÜ ÖNLEME BAŞVURUR.

Kankalarınız ve siz bir gecelik ilişki peşinde koşarken hiç kuşkusuz bir sürü engelle karşılaşacaksınız. İşte bu engelleri aşmak için birkaç teknik…

BİR KANKA KENDİNDEN YAŞÇA KÜÇÜK BİR HATUNUN PEŞİNE DÜŞTÜĞÜNDE YAŞ FARKI FORMÜLÜNE UYAR.

Kabul edilebilir yaş farkı formülü

x < y / 2 + 7

x = hatunun yaşı, y = kankanın yaşı

Bu formül, kurnaz eski tüfeklerin bütün çıtır hatunları araklamasının önüne geçtiği gibi, kankaların huysuz bir ihtiyarın kolunda seksi bir hatun görüp, ikisini adamın hastane yatağına girerken hayal etmek zorunda kalmalarını da engeller.

KANKA, BİR KANKASININ KANEPESİNDE İKİ HAFTADAN DAHA UZUN BİR SÜRE MİSAFİR OLDUĞUNDA, TUVALET KAĞIDI VE KABLOLU YAYIN MASRAFINI BÖLÜŞMEYİ TEKLİF ETMELİDİR. BİR AYDAN FAZLA KALDIĞINDA İSE KANEPEYİ BUHARLA TEMİZLEMELİ YA DA YIKAMALIDIR, HANGİ YÖNDEM DAHA UYGUNSA O SEÇİLMELİDİR.

 

ÇIPLAKLAR KAMPINDAKİ ‘KIYAFET İSTEĞE BAĞLIDIR’ KURALI KANKALAR İÇİN GEÇERLİ DEĞİLDİR.

 

BİR KANKA BASKETBOL SAHASINDA ŞUT ÇEKTİĞİNDE TOP ÇEMBERE DEĞMEZSE, BEYZBOL OYNARKEN BÜTÜN VURUŞ HAKLARINI HEBA EDERSE VEYA BOVLİNG SALONUNDA TOPU YAN KANALA DÜŞÜRÜRSE, MUTLAKA BİR MAZERET BEYAN ETMELİDİR.

 

BİR KANKA, NE BAŞKA BİR KANKAYI NE DE ONUN BİR HATUNU YATAĞA ATMA İHTİMALİNİ ÖLDÜRMEMELİDİR.

 

BİR KANKA UZAKTAN KUMANDAYA SAHİP OLMA HAKKINDAN ASLA GÖNÜLLÜ OLARAK VAZGEÇMEZ. BAŞKA BİR KANKA KANALIN DEĞİŞTİRİLMESİNİ İSTERSE SÖZLÜ OLARAK TALEPTE BULUNABİLİR VEYA KANALI ELİYLE DEĞİŞTİRMEK GİBİ BİR ANGARYAYI YERİNE GETİRMEK ÜZERE YERİNDEN KALKABİLİR.

Sonuç: Bir kankanın kumandayı ele geçirmek üzere her şeyi denemesi beklenir. İş, sindirim gazlarıyla kankanı odadan kaçırmaya kadar varabilir.

 

BİR KANKA, KANKALARININ YANINDA VEJETERYAN DEĞİLDİR.

 

KANKALAR BİRBİRLERİNE HER ZAMAN SOYADLARIYLA HİTAP EDERLER.

İstisnai Durum: Bir kankanın soyadının aynı zamanda ırkçı bir takma ad olması.

 

BİR KANKA DAHA ÖNCE HİÇ KAYAK YAPMADIYSA BİLE ACEMİ PİSTİNDE OYALANMAZ.

Sonuç: Feci bir hezimete uğrayan kanka her zaman kayak takımlarını veya ‘şartları’ bahane edebilir.

 

ÜÇ KANKA BİR ARABANIN ARKA KOLTUĞUNU PAYLAŞMAK ZORUNDAYSA, KANKALARDAN BİRİNİN YER KAZANMAK AMACIYLA KOLUNU BAŞKA BİR KANKANIN OMZUNA ATMASI KABUL EDİLEMEZ. İKİ KANKANIN BİRLİKTE MOTOSİKLETE BİNMESİ DE KABUL EDİLEMEZ. TABİ SÖZ KONUSU MOTOSİKLET YAN TARAFINA BİR ARABA MONTE EDİLİP KANKASİKLET HALİNE GETİRİLMEDİYSE…

 

BİR KANKA DAİMA COŞKULUDUR. DAİMA…

Coşma konusunda sorun yaşıyorsanız veya bir kankanızı coşturmanız gerekiyorsa kendinize coşturucu şarkılardan bir potpuri hazırlayabilirsiniz.

 • You Give Love a Bad Name –Bon Jovi
 • I Wanna Rock –Twisted Sister
 • The Humpty Dance –Digital Underground
 • Don’t Stop Believin’ –Journey
 • You’re the Best Around –Joe Esposito
 • Lick It Up –KISS
 • Paradise City –Guns N’Roses
 • Tom Sawyer –Rush
 • The Transformers Theme –Vince DiCola ve Optimus Prime
 • Dancing With myself –Billy Idol
 • Rock You Like a Hurricane –Scorpions
 • Come Sail Away –Scorpions
 • Free Bird (sadece ikinci yarısı) –Lynyrd Skynyrd
 • Panama –Van Halen
 • Jessie’s Girl –Rick Springfield
 • Talk Dirty Two To Me –Poison
 • Thunderstruck –AC/DC
 • High Enough –Damn Yankees
 • Hip Hop Hooray –Naughty By Nature
 • Dr. Feelgood –Mötley Crur
 • Round and Round –Ratt

 

İKİ KANKA AYNI PİSTTE DANS EDERKEN, BEAT IT ŞARKISINDAKİ BIÇAK DANSINDA BİLE BİRBİRLERİNDEN EN AZ 90 CM UZAKDA DURMALIDIRLAR. ASLINDA İKİ KANKA BU DANSA ZATEN HİÇ GİRİŞMEMELİ, EN AZINDAN PEK SIK YAPMAMALIDIRLAR.

 

BİR KANKA, KANKA KONVOYUNDA BİR KANKASININ ÖNÜNDEN SEYREDERKEN KOMİKLİK OLSUN DİYE ONU TRAFİKTE KAYBETMİŞ NUMARASI YAPMAMALIDIR.

 

İKİ VEYA DAHA FAZLA KANKANIN KIRMIZI NOKTALI BİR EĞLENCE PROGRAMINI İZLEMESİ HALİNDE BİR KANKANIN DİĞER BİR KANKAYA, BİLEREK YADA BİLMEYEREK DOKUNMASI ‘KESİNKEZ’ YASAKTIR. BUNLARLA SINIRLI OLMAMAKLA BİRLİKTE BU TEMASLAR ARASINDA; BEŞLİK ÇAKMAK, YUMRUK TOKUŞTURMAK, VEYA KABA ETE ŞAPLAK ATARAK KUTLAMAK SAYILABİLİR. GÖZ KIRPMAK DA ONAYLANMAZ.

Striptiz Kulübüne Gitmeden Önce Yapılması Gerekenler

 • Yerel para biriminde, yeterli miktarda birlikler halinde nakit bulundurun.
 • Banka ve kredi kartlarını cüzdanın en derinlerinde saklayın ama nadir görülen ‘ikizler’ ihtimaline karşı da ulaşılabilir bir yerde olsunlar.
 • Sarhoş olun.
 • Sahte “film yapımcısı” kartvizitlerini, kazara dansçıların göğüs dekoltesinden içeri düşebilecek bir yerinize koyun.
 • Dumanlı, Hepatitia ve Şimşek gibi isimleri olan dansçılardan uzak duracağınıza yemin edin.
 • Dairenizdeki ısıtıcıyı kapatın, sigortaları indirin, böylece hem masrafları düşürmüş, hem çevreyi korumuş olursunuz.
 • Kot giymeyin.
 • Kız arkadaşınızın gideceğinizi sandığı filmin özetini dikkatlice okuyun.

 

BİR KANKA HER ZAMAN KANKASININ BİR GECE ÖNCE OLANLARI HATIRLAMASINA YARDIM EDER. TABİİ BU OLAYLAR ARASINDA; ÇİRKİN BİR KIZA YAZILMAK VEYA BÜTÜN KANKALARINA DEFALARCA ‘SENİ SEVİYORUM, ADAMIM’ DEMEK YOKSA.

HYD, yani Hafıza Yardımı ve/veya Düzeltimi, genellikle bayram dönemlerinde devreye girer. İnsanlar bu günlerde sevdikleriyle bir araya geldikleri için alkol alma ihtiyacı da katlanarak artar.

Kankalar, etraflarında tatlı, içki ve elbette şekerlemeden oluşan ölümcül karışımdan bolca bulunduğu için bilhassa Cadılar Bayramında hafıza kaybına yatkın olurlar. Ben bir keresinde dört telefon numarasıyla kendime gelmiştim, o numaraları kimin verdiği konusunda ise en ufak bir fikrim yoktu. Neyse ki, numaraları telefonuma kaçta kaydettiğime ve önceki gece gittiğim partide giydiğim dört değişik kostümle ilgili birkaç bulanık anıma dayanarak mantıklı bir matris oluşturabildim.

Bir Viking, bir Ninja, Roosevelt ve elbette eski yardımcım Gandhi gibi giyinmiştim. Her kostüm değiştirdiğimde farklı bir hatunu gözüme kestirdim. Fingirdek bir rahibe, fingirdek bir Sindrella, fingirdek bir fingirdek ve kuyruğuyla kulakları olan bir çeşit fingirdek yaratık.

Bulmacayı çözmek için ipuçlarına dayanarak ihtimal dışı bıraktığınız bilginin kutusuna çarpı işareti koyun. Örneğin, 1. İpucuna göre Ninja kostümümle uyanmamıştım, o yüzden Ninja/02.21 kutusunda hemen çarpı işareti konmuş oldu. Bazı ipuçları birden fazla kutuya çarpı atmanızı sağlayabilir.

Hatırladıklarım

 1. Ninja kostümümle uyanmadım ama o geceyi bir kızla sona erdirdiğimi biliyorum.
 2. Fingirdek fingirdek gece yarısı olmadan çoktan gitmişti, yani enfes Gandhi’mi kaçırdı. Halbuki o açlık grevine girebilirdi.
 3. Sindrella da, rahibe de kılıcıma çok ilgi göstermişti. Viking kostümümü giyerken hala Ninja yıldızları görüyordum.
 4. Partiye ilk girdiğimde, fıstıklarla tatlı tatlı konuşuyor ve onlara ‘büyük sopamı’ gösteriyordum. Politik anlamda tabii. Teddy Roosevelt gibi giyinmiştim de.
 5. Önce Sindrella’nın numarasını aldım. Kavunlarının gece yarısı balkabağına dönüşeceğinden korkuyordum.

 

BİR KANKA, OKULUN, TATİL YÖRESİNİN VEYA SPOR TAKIMININ İSMİ YAZILI İKİ PARÇA GİYSİYİ AYNI ANDA GİYEMEZ. BU KURALIN TEMİZ ÇAMAŞIRIN KALMADIĞI ACİL DURUMLARDA BİLE ÇİĞNENMESİ HOŞGÖRÜLMEZ.. BÖYLE BİR DURUMDA DIŞARI YARI ÇIPLAK ÇIKMAK DAHA İYİDİR, TABİ BELDEN YUKARISI…

 

BİR KANKA, BAŞKA BİR KANKAYA DVD VEYA ÇİM BİÇME MAKİNESİ ÖDÜNÇ VERDİĞİNDE, BUNLARI KANKASI ÖLÜP DE KENDİSİNE MİRAS BIRAKMADIKÇA GERİ ALMAYI AKLINDAN BİLE GEÇİRMEMELİDİR.

 

BİR KANKA, KANKASININ TRAFİK KAZASINA KARIŞTIĞINI ÖĞRENDİĞİNDE DAHA DURUMUNU SORMADAN NASIL BİR ARABAYLA ÇARPIŞTIĞINI VE PERT OLUP OLMADIĞINI ÖĞRENMEK İSTER.

 

BİR KANKA YELLENMEDİĞİNİ, EN AZ BİR KANKASINI SUÇLADIKTAN SONRA KABUL EDER.

İstisnai Durum: ‘Parmak çektirip zortlama’ oyunu.

 

BİR KANKANIN LASTİK DEĞİŞTİRMEYİ TAM OLARAK BİLMESİ BEKLENMESE DE , HİÇ DEĞİLSE KRİKOYU ÇIKARIP BİR SÜRE İNİK LASTİĞE BAKMALIDIR. KRİKONUN YERİNİ BELİRLEMEK İÇİN ARABA KULLANIM KİTAPÇIĞINA BAKMASI GEREKİRSE, BU İŞİ GELİP GEÇENLERİN ONU GÖRMEYECEĞİ VE GİZLİCE ÇEKİCİ ÇAĞIRABİLECEĞİ YERDE, ARABANIN İÇİNDE YAPMALIDIR. ÇEKİCİYİ ÇAĞIRMADAN ÖNCE KRİKOYU YOL KENARINDA BİR YERE SAKLAMASI ÖNERİLİR BÖYLECE ÇEKİCİ GELDİĞİNDE GEÇERLİ BİR MAZERETİ OLUR.

 

BİR KANKA, BÜTÜN KANKALARINI HAYALKIRIKLIĞINA UĞRATIP EVLENMEYE KARAR VERİRSE, NİŞANLISININ İSTEKLERİNE UYMAYIP ‘SEKS YOK’ CEZASINA YADA ÇİFTLER HANGİ SIKICI CEZAYI KULLANIYORSA ONA BOYUN EĞİP KANKALARINI DÜĞÜNE DAVET ETMELİDİR.

Bir gelin düğün gününün, hayatının en mutlu günü olduğunu düşünür. Bir damat içinse düğün günü hayatının en hüzünlü günüdür, evliliği yüzünden artık kankalarıyla dışarıda kankalık yapamayacaktır. Ama damat, kankalarına son bir kıyak çekerek kankalığını kanıtlar. Bu iş için nedimelere ihtiyaç vardır.

Birbirinin aynı çirkin elbiselerin içine sıkışan nedimelerin bir tek amacı vardır, elbiseleri çıkarmak. Araştırmalar kıskançlığın, resmi kıyafetli kankaların ve kokteyllerin bir nedimeyi dünyanın en azgın hatunu haline getirdiğini göstermiştir.

 

BİR KANKA ANCAK ŞU HALLERDE MANİKÜR YAPTIRABİLİR; (A) SEKSİ ASYA KÖKENLİ MANİKÜRCÜ KADINLA YATMAYA ÇALIŞIYORSA VEYA (B) SON MANİKÜRÜNÜN ÜZERİNDEN BİR AYDAN FAZLA BİR SÜRE GEÇTİYSE. NETİCEDE BURADA KANKA KANUNU’NDAN BAHSEDİYORUZ, DERBEDERLİK KANUNUNDAN DEĞİL.

 

KANKALARININ YANINDA SIZAN VE SABAH YÜZÜ KEÇELİ KALEMLE BOYANMIŞ OLARAK UYANAN BİR KANKA İNTİKAM ALMAYI DÜŞÜNMEZ.

 

BİR KANKA BİR KADINI YOLDAŞ OLARAK KULLANMA HAKKINA SAHİPTİR.

Kankalar insanlığın doğuşundan beri, müthiş güçleri olan bu yoldaşlardan hep alçakgönüllülükle bahsetmişlerdir., bir göz kırpışları bir düzine fıstığı etrafınızda toplayabilir. Tabii ki kankadından bahsediyorum. Bir düşünün; yoldaşınızın kadınların ne duymak istediğini zaten biliyor olması, cebinizin para, kafanızın saç dolu olmasından, hatta bir sürat motorunuz olmasından daha büyük bir avantaj sağlar size. Evet, üstelik işin en iyi tarafı kankadınların sahiden var olmasıdır. Ama bir kankadın edinmenin yolu, hatunları başka hatunları tavlamak için kankalara yardım etmekten caydıran cinsiyetçi algınızın üstesinden gelmektir.

BİR KANKANIN, İKİ KANKASINA BİRDEN ÖN YOLCU KOLTUĞUNDA OTURMA HAKKI TANIDIĞI DURUMLARDA, YARDIMCI PİLOTUN KİM OLACAĞINA SAYACAĞIM YÖNTEMLERDEN BİRİYLE KARAR VERİLİR, (1) ARABAYA KADAR YAYA OLARAK YARIŞMAK, (2) GİZLİ AÇIK ARTIRMA VEYA 640 KM’Yİ GEEN BİR YOLCULUĞA ÇIKACAKSANIZ, (3) ÖLÜMÜNE KURALSIZ KAFES DÖVÜŞÜ.

 

KANKALAR BİR ERKEK KASIKLARINA DARBE ALDIĞINDA GÜLMEZ.

İstisnai Durum: Adamı tanımıyor olmak.

 

BİR KANKA KIZ ARKADAŞI TARAFINDAN BİR BEKARLIĞA VEDA PARTİSİ HAKKINDA SORGUYA ÇEKİLDİĞİNDE KAYITSIZCA VERECEĞİ ‘FENA GEÇMEDİ’ CEVABINDAN DAHA FAZLASINI SÖYLEMEZ.

Sonuç: Kankalar bekarlığa veda partilerine fotoğraf makinesi getirmezler. Bir kankanın partiden evine götürebileceği tek hatıra penisilinle yok edilecek türden olabilir.

 

BİR KANKA, BİR BROADWAY ŞOVUNDAN VEYA MÜZİKALİNDEN HABERDAR OLDUĞUNU KABUL ETMEZ.

 

KANKALARINI EVİNDE AĞIRLAYAN BİR KANKA MUTLAKA HERKESE YETECEK KADAR PİZZA SİPARİŞ ETMELİDİR.

 

KANKANIN BİR KADINLA RANDEVUSUNUN İLK BEŞ DAKİKASINDA ÇIKIP GİTME HAKKI SAKLIDIR.

Limon Kanunu

Limon Kanunu, kankanın kadınlarla bütün randevularının ilk beş dakikasında sorgusuz sualsiz çıkıp gitmesine olanak veren, randevu kanununun pek de bilinmeyen bir boşluğudur. Bir kankanız size kaç kere bir kadınla tanışma randevusu ayarladı da, hatun maskesiz bir yaratık gibi çıktı? İşte Limon Kanunu ile artık bu eziyete sonuna kadar katlanmanıza veya bir yaratığın vaktinizi boşuna harcamasına gerek kalmadı. Buluştuğunuz hanıma bir Limon Kanunu kartı uzatın ve çıkıp gidin.

BİR KANKANIN BEŞLİK ÇAKARKEN PARMAKLARINI KANKASININ PARMAKLARININ ARASINA GEÇİRMESİ VEYA ELİNİ TUTMASI YASAKTIR.

 

KANKASI TARAFINDAN TELEFONUNA, KISA MESAJINA VEYA E-POSTASINA CEVAP VERİLMEYEN BİR KANKA ASLA GÜCENMEZ.

 

İKİ KANKANIN; KANEPE AÇILIR KAPANIR KARYOLA VE YASTIKLARI YERE DİZME OLANAKLARINI DENEMEDEN BİR OTEL YATAĞINI PAYLAŞMALARI KABUL EDİLEMEZ. YİNE DE BAŞKA ÇARELERİ KALMADIYSA, KAŞIK POZİSYONUNDAN KAÇINMAK İÇİN ÖRTÜNÜN ALTINA KİMİN GİRECEĞİNİ BELİRLEYECEK BİR BİLEK GÜREŞİ* YAPMALIDIRLAR. BU BELİRLENDİKTEN SONRA HER KANKA ALT TARAFINA OLABİLDİĞİNCE ÇOK ŞEY GİYİP SESSİZCE YUMRUK TOKUŞTURMAK SURETİYLE BİRBİRLERİNE İYİ GECELER DİLER.

* Yatakta değil.

 

BİR KANKASININ KAVGAYA GİRDİĞİNİ GÖREN KANKA HEMEN ARKA ÇIKAR.

İstisnai Durum: Kankasının korkunç görünümlü bir adamla kavga çıkarması.

İstisnai Durum: Bunun, kankasının aynı hafta içinde girdiği üçüncü kavga olması.

İstisnai Durum: Kankanın birine arka çıkmasını engelleyen doktor raporu olması.

 

KANKANIN ESKİ SEVGİLİSİYLE YATMA…

Bir kankanın, yoldaşının eski sevgilisiyle yatmasına asla izin verilmez. Bu kuralı çiğnemek, bir kanka öldürmekten beterdir.

 

BİR KANKA, CİNSEL SERÜVENLERİNİ KANKALARINA AKTARIRKEN FAZLA AYRINTIYA GİRMEKTEN KAÇINIR.

Cinsel başarınızı kankalarınıza anlatırken ayrıntılı tasvirlere başvurursanız, istemeden sizi çıplak hayal etmek durumunda kalırlar. O noktadan sonra bu yolun dönüşü yoktur.

 

BİR KANKA PURODAN ANLIYORMUŞ VE KEYİFLE İÇİYORMUŞ GİBİ YAPAR.

 

BİR KANKA, KANKALARININ ÖNÜNDE HATUNLARA ÖZGÜ MÜZİK DİNLEMEZ. TEK BAŞINAYKEN BİR İKİ SARAH McLACHLAN ALBÜMÜ DİNLEMESİ, KADINLARI COŞTURAN ŞEYLER HAKKINDA DEĞERLİ BİLGİLER EDİNMEK İSTEMESİNDENDİR, YOKSA EZGİLERİNİN FENA HALDE AKLA TAKILDIĞI VE MORAL VERDİĞİNİ DÜŞÜNDÜĞÜNDEN DEĞİL.

“KANKALIK KANUNU EKLERİ, İHLALLER, ONAYLANMIŞ CEZALAR, KANKALOPEDİ”yi görmek için tıklayınız

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.