Tarih 1996.. Fatih Altaylı, terörist başı, bebek katili Abdullah Öcalan’la röportaj yapar. Ve ona sorar: Hangi takımı seviyorsunuz? Aldığı cevap: “Bir çok rengi seviyoruz ama Sarı Kırmızı ve Galatasaray’ı seviyoruz” der.

Ve 8 sene sonra.. 2014 yılında Gs kupada Diyarbakırspor’la eşleşir. Maçtan önce seremonide “İstiklal Marşı” ıslıklanır, Kürdistan tezahüratları yapılır.

Maçı.. Galatasaraylı ve Diyarbakırlı taraftarlar “Bir Arada” izlemektedirler. Yani İstiklal Marşı’nı ıslıklayanlar, sadece Diyarbakırlılar değildir.

Ama dikkatlerden kaçmayan bir detay daha vardır o maçta. Bir “Pankart”. Ne yazar o “Pankart” da ? “Seni Seviyoruz Seni Seveni Daha Çok Seviyoruz” !! Sevdikleri kim ? Galatasaray. Galatasaray’ı sevdiğini söyleyen kim ? Abdullah Öcalan.

Bu “Pankart”.. O dönem o kadar tutulur ki, her haksızlığa uğradıklarını düşündüklerinde bu sloganı kullanıp gerekli mesajı gerekli yerlere verirler.

Diğer taraftan Galatasaray camiasının fetö ve bu terör örgütünün sempatizanlarınca nasıl korunup kollandığı, bu kulübün yöneticileri ve oyuncularının fetö’nün dizlerinin dibinden ayrılmadıkları, rakiplerinin önünü kesip, Galatasaray’ın başarılı olması için her tür yola başvurduklarını da herkes hatırlıyor!

Tüm bu hainlerin yaptıklarına karşı Fenerbahçe’nin ve Fenerbahçe camiasının nasıl karşı durduğunu, neler yaptığını, ülkede bu şerefsizlere karşı ilk ve en güçlü karşı duranın Fenerbahçe olduğunu da herkes biliyor!

Şu günlerde de malum camianın yaptıkları ve Fenerbahçe’nin saha dışında da pek çok alanda engellenilmeye çalışılması sonucu hal böyleyken; Fenerbahçe Stadı’nda geçen hafta sonu açılan pankartın açılma nedeni de gayet nettir! Herşeyin farkındayız ve oyunlara daha önce izin vermediğimiz gibi, yine vermeyeceğiz!

SENİ DE, SENİ SEVENİ DE SEVMİYORUZ GALATASARAY!!!

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.